Szczegoly produktu

Zadzwo do doradcy

CZAJNIK ZELMER CRYSTAL 332.2 BIAŁY

Cena: 83.00 zl

Zelmer ZCK0277W to nowoczesny czajnik elektryczny wyposażony w bardzo dużą pojemność, bo aż 1,7 litra oraz grzałkę o mocy 2000 W. Urządzenie jest ergonomiczne i proste w obsłudze. Dwustronny wskaźnik poziomu wody umożliwia odczytanie dokładnej ilości wody znajdującej się w czajniku, a sygnalizacyjna lampka natychmiast poinformuje Cię o zagotowaniu wody. Urządzenie jest bezpieczne dla użytkowników, gdyż posiada automatyczne wyłączenie się zagotowaniu wody oraz zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika.

Darmowy transportDarmowe wniesienieInstalacja sprzetu


Ceny zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Cechy główne: zasilanie sieciowo-akumulatorowe do 30 minut pracy po naładowaniu czas ładowania: 60 minut regulacja prędkości 2 poziomy prędkości rodzaj głowicy: pęsety ilość nakładek: 4 rodzaj nakładek: głowica goląca, nasadka tnąca, nasadka do kontaktu ze skórą, nasadka do masażu o wysokiej częstotliwości wodoodporny depilacja na sucho i mokro oświetlenie miejsca depilacji zastosowane technologie: MicroGrip, Wet&Dry, SmartLight dodatkowe wyposażenie: szczoteczka czyszcząca