Szczegoly produktu

Zadzwo do doradcy

MIKSER ZELMER ZHM 0807L

Cena: 117.00 zl

Mikser Mix Robi 381.7 jest urządzeniem o dużej mocy i szerokim zastosowaniu. Z łatwością wyrobi różnego rodzaju ciasto dzięki trzepakom oraz mieszadłom hakowym. Posiada również tarczę przecierającą do rozdrabniania przez sito gotowanych warzyw i owoców. Wygodnym i praktycznym dodatkiem jest kubek miksujący o pojemności 0,5 l, który może służyć do przyrządzania koktajli jak również mieszania ciasta naleśnikowego.

Darmowy transportDarmowe wniesienieInstalacja sprzetu


Ceny zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Mikser może też pracować na odpowiednim stojaku. Moc 400 W 5 ustawień prędkości, regulacja stopniowa Funkcja Turbo Zabezpieczenie trzepaków/mieszaków przed przypadkowym wyjęciem podczas pracy Przycisk zwalniający trzepaki/mieszaki Kubek miksujący o pojemności 0,5 l Trzepaki/ mieszaki ze stali nierdzewnej Wyposażenie: 2 trzepaki; 2 mieszadła; kubek miksujący Możliwość pracy: w stojaku(ruch wahadłowy podczas pracy); z nasadką miksującą; kubkiem miksującym.