Szczegoly produktu

Zadzwo do doradcy

ROBOT BOSCH MUM 54240

Cena: 910.00 zl

Roboty kuchenne doskonale pomagają przezwyciężyć opinię o trudach prowadzenia domowej kuchni. Przy ich pomocy każdy może szybko i bez większego wysiłku przygotować nawet skomplikowane dania. Łatwość użytkowania, przechowywania i pielęgnacji naszych robotów nie pozostawiają nic do życzenia. Gładka powierzchnia oraz zaokrąglone narożniki urządzenia ułatwiają czyszczenie. Ponadto wiele części można myć w zmywarce. Atutem również jest poręczna wielkość i kompaktowa budowa robota – zmieścisz go w każdej szafce. Komfortu dopełnia wygodne etui na tarcze i inne drobne akcesoria. Zastosowane zabezpieczenia eliminują uruchomienie urządzenia przy niewłaściwym podłączeniu elementów wyposażenia, także wówczas, gdy nasadka miksera została przez nieuwagę zamontowana bez pokrywy. Dzięki temu wykluczyliśmy błędy w obsłudze. Miłym dodatkiem do robotów jest płyta DVD z przepisami na dania, które zadowolą każdego smakosza.

Darmowy transportDarmowe wniesienieInstalacja sprzetu


Ceny zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

DANE PODSTAWOWE Kolor biały Obudowa tworzywo sztuczne Miejsce na przewód tak Przewód 1.1 m Misa 2 l Pojemność blendera 3.9 l STEROWANIE Sposób sterowania przyciski Regulowanie obrotów tak Ilość stopni 7 Praca pulsacyjna tak FUNKCJE Rozdrabnianie brak danych Siekanie brak danych Miksowanie tak Ubijanie tak Ucieranie tak Wyrabianie ciasta brak danych Wyciskarka tak BEZPIECZEŃSTWO Blokada przy otwarciu pokrywy brak danych Zabezpieczenie przed przeciążeniem brak danych Podstawa antypoślizgowa tak ZASILANIE Napięcie 230 V Moc 900 W PARAMETRY FIZYCZNE Wysokość 28 cm Szerokość 28 cm Głębokość 27.1 cm Waga 7.85 kg Waga brutto 9.24 kg