Szczegoly produktu

Zadzwo do doradcy

ROBOT KUCHENNY KASIA Z BLENDEREM 116

Cena: 350.00 zl

Robot Kasia 116B prawdziwa rewolucja w kuchni - zaawansowany technologicznie robot wieloczynnościowy przejmie na siebie niemal wszystkie męczące i pracochłonne czynności związane z przygotowywaniem dań. Kasia, jako jeden z niewielu robotów na rynku, posiada pełne tarcze i moc 800W. Od 6 lat jest uznawana za najlepszy robot kuchenny według miesięcznika branżowego""AGD RTV Infoserwis.

Darmowy transportDarmowe wniesienieInstalacja sprzetu


Ceny zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Producent MPM Moc 800 W PARAMETRY FIZYCZNE Kolor Białe Dodatkowe przeznaczenie Sokowirówka Wyciskarka do cytrusów Funkcja Turbo nie Funkcje specjalne Nie Ilość prędkości 8 Inne Waga 8.5kg Wszystkie tarcze są pełne Max. poziom obrotów 9100/min. Konstrukcja Podstawa antypoślizgowa Mikser kielichowy tak Moc [W] 800 Pojemność malaksera [l] 1.5 Pojemność miksera [l] 1 Rodzaj Roboty wielofunkcyjne Schowek na akcesoria tak Sterowanie Mechaniczne Tryb pulsacyjny tak Wyposażenie malaksera Nóż metalowy Łopatka Trzepaczka do ubijania Tarcza do cienkich wiórek Tarcza do Plasterków Nasadka hakowa Tarcza do frytek Popychacz Tarcza do grubych wiórek Tarcza do ścierania Zabezpieczenia Przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego urządzenia Automatyczny system bezpieczeństwa